NASZE SUKCESY

w roku szkolnym 2014/2015:

• III miejsce w Konkursie Literackim "Historia z drzewem w tle" (Amelia pisarek, klasa 6.)
  • tytuł finalisty w Przedmiotowym Konkursie z Historii (Zofia Zdunko, Amelia Pisarek, klasa 6.)
  • III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Hubal" (Amelia Pisarek, klasa 6.)
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkania z Poezją"  (Julia Żelazek, klasa 3.)
  • I i III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Wiosenny salonik poezji dziecięcej" (Julia Żelazek, Anna Pisarek, Aleksandra Rapkowska)
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (Zofia Zdunko, klasa 6.)
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Archimedes Plus" (Maks Korwel, klasa3.)

w roku szkolnym 2013/2014:

• I miejsce w konkursie "Zielony obiektyw" zorganizowanym przez Fundację Wielkich Jezior mazurskich:     link do strony www
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Piękno przyrody Warmii i Mazur"         (Kacper Cieśliński, zerówka)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"                   (Oliwier Mańk, klasa 3.)
  • tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym (Piotr Zapert, klasa 6.)
  • tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym  (Piotr Zapert, klasa 6.)
  • wyróżnienie na etapie rejonowym (tzw. Mały Finał) w Ogólnopolskim Konkursie "Ojczyzna Polszczyzna" (Michalina Szamotuło, klasa 6.)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ptaki naszego regionu"                        (Zofia Zdunko, klasa 5.)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Wiosenny Salonik Poezji Dziecięcej" (Aleksandra Rapkowska, klasa 5.)
  • I i III miejsce w Powiatowym Konkursie "Mistrz mapy Europy"                                         (Piotr Zapert i Magdalena Żak, klasa 6.)
  • I miejsce na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" (Piotr Zapert, klasa 6.)
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (Michalina Szamotuło, klasa 6.)
  • II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • Wyróżnienie w drugim etapie konkursu "Między nami czytelnikami" : link do strony www

w roku szkolnym 2012/2013:

• I, II i III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym "Zabawka ze skrawka"                      (Piotr Zapert i Marta Bukowska, klasa 5; Karolina Zyśk, zerówka)
  • I miejsce na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" (Piotr Zapert, klasa 5.) oraz II i III miejsce  na etapie miejsko-gminnym (Piotr Zapert i Michalina Szamotuło, klasa 5.)
  • I i III miejsce w powiatowym konkursie Piosenki Zagranicznej  (Aleksandra Rapkowska, klasa 4. Piotr Zapert, klasa 5.)
  • I miejsce oraz wyróznienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Wiosenny Salonik Poezji Dziecięcej"     (Piotr Zapert, klasa 5. Sebastian Pisarek, klasa 1.)
  • III miejsce w powiatowym Konkursie Fotograficznym "Ptasi piknik"                                 (Jakub Muszyński, klasa 5.)